X
تبلیغات
رایتل

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • banner 240x80px
  • Scam-invest 240x80px
  • scam_ponzi_pyramid

نرم افزار mirbox (کسب درآمد بیت کوین)

1393/05/07 @ 00:26
نرم افزار mirbox
 

این نرم افزار و سایت دارای ابهام میباشد !!!!

  • دارای هویت کاملا مخفی
  • گزارشات از غیر مطمئن بودن آن و چند مورد شکایت کاربران
  • عمر کوتاه سایت
  • وجود ویروس ها و تروجان های بسیار در سایت و نرم افزار
فعالیت در این نرم افزار اصلا پیشنهاد نمیشود

 فعالیت در این نرم افزار به دو صورت رایگان و سرمایه گذاری ممکن است:
شیوه کار به این شکل است که با مراجعه به سایت و ثبت نام در آن ، باید نرم فزار را دانلود نمایید.(بزودی تصویر درج میشود)
برای سرمایه گذاری در این  نرم افزار و سایت، به این شکل است که باید اول یک اکانت خریداری نمایید (ابتدا به اکانت خود در سایت ، بیتکوین واریز نمایید و سپس هر اکانتی را که میخواهید خریداری نمایید) برای درآمد های بالاتر)، ارتقاء اکانت برای کسانی خیلی خوب است که تعداد زیادی زیرمجموعه فعال داشته باشند(اگر این چنین باشد ، درآمد بسیار خوبی خواهید داشت ) البته بنده خودم فعالیت ندارم. 
 شما میتوانید در این سایت برای اکانت رایگان فعالیت نمایید ولی یک حداقل برداشت دارد ..(در آمد در رایگان هم نسبتا خوب است) چند مورد از کاربران ادعا داشتند که پس از اینکه چند روزی در پنل این سایت به صورت رایگان فعالیت کرده اند ، زمان استارت در پنل آن از یک روز به یک هفته افزایش یافته است.
در هر صورت ما فقط فعالیت به صورت رایگان را در این سایت پیشنهاد میکنیم و به نظر ما از سرمایه گذاری و خرید پنل ، خودداری نمایید. یعنی شما باید هر روز مطابق تصویر زیر و برای یکبار به قسمت تولباکس در بالای صفحه بروید و سپس آخرین لینک در پنل سمت چپ را کلیک نمایید و پس از آن بر روی گزینه استارت کلیک کنید. در بالای استارت دو گزینه وجود دارد که گزینه اول مربوط به درآمد شما و دومین گزینه مربوط به درآمد زیرمجموعه های شما است. شما باید هر درآمد(هر گزینه) را پس از رسیدن به حداقل تبدیل به بالانس اصلی خود انتقال دهید. مقدار تبدیل درآمد شما در حداقل بسیار بالا است. و این مسئله را با حداقل برداشت اشتباه نگیرید. یعنی شما باید در مقداری که در زیر گفته شده است ، ابتدا تبدیل نمایید(به صندوق خود انتقال دهید) سپس امکان برداشت برای شما محیا میشود.

در عکس زیر ، شماره های درج شده جهت خرید پنل میباشد و بعد از آخرین شماره شما میتوانید به صورت رایگان کسب درآمد نمایید و هر 24 ساعت کلید استارت را فشار دهید تا شانس خود را امتحان نمایید.(یعنی برای فعالیت رایگان بر روی گزینه فری در سربرگ تولباکس کلیک نمایید

 


توضیحات نرم افزار:
در ابتدا این سایت هنوز خودش را ثابت نکرده است و یکبار هم قوانین خود را تغییر داده است . پس فعلا سرمایه گذاری نکنید و با اکانت رایگان فعالیت نمایید.
زیاد وقت خود را صرف این کار نکنید و برخی به دلیل اینکه، اکانت خود را ارتقاء داده اند،  به تشویق شما در این نرم افزار میپردازند ولی جزئیات را برای شما بازگو نمیکنند.(کوتاهی) و آنها با توجه به ارتقاء اکانت خود، از کلیک هر زیرمجموعه سود خوبی خواهند داشت.
نکته: در این سایت، باید ابتدا درآمد خود را که در همان قسمتی که شما روی کلید اشتارت، کلیک میکنید و درج میشود، به پنل بالانش و موجودی دیگری که در اختیار شما است ، تبدیل نمایید. یعنی شما دو حساب بالانس دارید، یکی همان که در بالای استارت نشان داده میشود و پنل بالانس اصلی شما است که باید ابتدا درآمد خود را به این پنل انتقال دهید و سپس برداشت نمایید.
حال نکته ای که وجود دارد این است که این سایت مقدار تبدیل به بالانس اصلی را مبلغ بالایی درنظر گرفته است و مقدار برداشت را کمتر و تا کسی تبدیل نکند، نمیتواند برداشت نماید.

حداقل برداشت در این نرم افزار برای اولین برداشت مقدار 0.00012btc است
حداقل برداشت برای دفعات بعد از دفعه اول : 0.0023  بیتکوین است.
حداقل تبدیل در این سایت برای تبدیل درآمد خود به پنل بالانس جهت برداشت  : 0.018 BTC (مهم)
حداقل تبدیل درآمدی که از زیرمجموعه دریافت میکنید برای تبدیل به پنل بالانس : 0.00012 BTC
حداکثر برداشت در ماه مقدار : 150 BTC / ماه  است که کسی به این مقدار هم نخواهد رسید
در اکانت رایگان شما میتوانید روزانه شانس خود را تنها یک بار با زدن دکمه استارت و بین مقدار 0.0001 تا 0.5 BTC برنده شوید که همیشه روی همان مقدار کم و یا نزدیک به آن حساب کنید.
حداقل واریز برای سرمایه گذاری یا همان خرید سهم و باند ؛ مقدار:  0.000135
هر آدرس سپرده تنها یک بار استفاده میشود و برای تولید آدرس جدید باید روی دکمه قزمر کلیک نمایید( مانند صرافی ایران بیتکش خودمان)
در اکانت رایگان شما در گزینه کسب درآمد دارید که هر کدام یک کلید برای تبدیل به موجودی صندوقتان دارد. برای اینکه مقدار کارکرد خود یا زیرمجموعه های خود را به صندوقتان(پنل بالانس اصلی) در نرم افزار تبدیل نمایید، باید کلید جلوی آن را بزنید.
توضیح دوباره : هم برای تبدیل به موجودی صندوق شما یک حداقل دارید و هم برای برداشت به خارج نرم افزار و کیف پول خود. برای درک بهتر مسئله، شما موجودی بالانس خود را که در زمان آستارت مشاهده مینمایید، صندوق 1 در نظر بگیرید و بالانسی که در گوشه سمت چپ نوشته شده است و تا زمانی که شما اولین تبدیل را انجام ندهید، صفر است، صندوق 2 در نظر بگیرید. حال برای برداشت، شما ابتدا باید از صندوق یک به دو انتقال دهید که مقدار تبدیل بسیار بالا است ولی مقدار برداشت کمتر است. ضمنا مقدار درآمد رفرال ها در مبلغ بسیار کمتری از درآمد خود شما، قابل تبدیل است.
مهم: در این نرم افزار زمان هم تاثیر دارد و شما تا دو هفته و یا چند روز میتوانید .........
نکته مهم: اگر احساس کردید برای وصل شدن نرم افزار به شما ارور میدهد، به هیچ چیز خود دست نزنید و تنها مشکل از سرعت نت شما است.البته اگر یوزر و پسورد خود را درست وارد کرده باشید.
ضمنا این نرم افزار بسیار با مشکل مواجه است که پس از اینکه شما مقداری در آن بودید ، دچار اختلال میشود که باید به صورت کامل ببندید و دوباره باز نمایید.
برداشت در حالت رایگان
برای برداشت کسب درآمد خود و یا رفرال های خود، ابتدا پس از رسیدن هر کدام به حداقل تبدیل(گزینه های بالای استارت) ، آنها را به صندوق اصلی خود از طریق گزینه های بالای استارت تبدیل نمایید و سپس مانند عکس زیر برداشت نمایید.لینک های کاربران:

و یا 
روی بنر زیر کلیک نمایید


سوالات شما به زبان انگلیسی


بهترین راه کسب درآمد رایگان بیتکوین.داگ کوین 

برچسب‌ها: مایرباکس، نرم افزار کسب بیت کوین، سایت مایرباکس، آموزش سایت
نظرات (3)
1393/07/09 ساعت 08:47
مرسی
اگه وبلاگ خیلی بزرگی داری
اگه دوست داشتی ب منم سر بزن
marja-download.ir
امتیاز: 0 0
1393/05/15 ساعت 14:40
سلام مدیر محترم اگه دوست داشتین وبلاگ منو به دوستانی که میخوان تو سایت mirbox معرفی کنید! javadbitcoin.mihanblog.com
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
به همین نام؟ با لینک شما این کار انجام خواهد شد.
ضمنا تعدادی از این نرم افزار شاکی بودن
همیشه این را به عنوان یک قانون داشته باشید که هیچ کس پول مفت به کسی نمیدهد
1393/05/11 ساعت 13:55
سلام من این برنامه دانلود کردم چند روز اول خوب کار میکرد ولی حالا دو روزه این خطا را میده
only can started on the weekdays
میشه بگید مشکل چی هست
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام
باور کنید که با این نرم افزار فعالیت نمیکنم و پیشنهاد نمیکنم و به همه هم گفتم که اگر دوست دارند فعالیت کنند
ولی دارد به شما پیغام میدهد که به جای روزانه ، شما هفتگی میتوانید ،فعالیت نمایید.
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
banner 240x200px