LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

ارزیابی و تحلیل آینده قیمت داگ کوین - Dogecoin

کسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنیدتحلیل ما از آینده داگ کوین

 

   

صفحه به روزرسانی شده است


آیا قیمت این ارز در آینده بالا خواهد رفت؟

آیا روند رشد و رواج داگ کوین مانند بیتکوین پیش خواهد رفت؟

آیا قیمت این ارز به یک دلار خواهد رسید؟


ابتدا باید گفت که مسئله داگ کوین - لایتکوین و دیگر کریپتوها نشان داد، نوسانات قیمت در حد ایده ال و کمک به طرح های اجرایی برخی از کریپتوها تنها در زمان استخراج مطلوب این ارزها ایده ال است. 

یعنی طرح های اجرایی مدیران اصلی هر کوین تنها قبل از بالا رفتن دیفیکالتی یک ارز محسوس است.

البته از طرفی کاملا میتوان مطمئن بود که در زمان استخراج بالای یک ارز، خرید و فروش سرمایه گذاری آن برای کاربر بهتر و سود آور است. چرا که شواهد نشان میدهد به دلیل استخراج آن کوین توسط سرمایه داران و استخرهای بزرگ در مقادیر بالا باعث میشود که این منافع بران در بازار قیمت و ترید آن دخالت نموده و حتی دلالان نیز ار این امر مستثناء نخواهند بود. و با ایجاد نوسانات غیرطبیعی و پامپ و دامپ ها، سود بالایی نصیب خود نماید و در این میان برخی از کابران نیز در این جهت سودهایی بدست آورند.

اما تجربه نشان داد که با کاهش و یا توقف ماین یک کوین در صورتی که طرح های اجرایی آن کوین به صورت درازمدت نباشد و دستدنکاران و استخراج گران اصلی آن کوین تنها به منافع کوتاه مدت اما در مبالغ بالایی در زمان استخراج مطلوب آن کوین بیندیشند، و از طرفی برنامه های قوی برای ورود آن کوین به بازار و فروشگاه ها وجود نداشته باشد، آن کوین پس از توقف و یا بالا رفتن سختی کار و دیفیکالتی با سقوط قیمت روبرو خواهد شد. یا حداقل نمیتوان به رشد قیمت و گسترش آن کوین امیدوار بود. داگ کوین نیز نشان داد که طرح های اجرایی این کوین تنها برای منافع کوتاه مدت است . مگر در آینده در این باره تدبیری اندیشیده شود

جکسون پالمر نیز از شبکه داگ کوین جدا شد.

بدین جهت است که کوینی مانند دیجی بایت و ... جای داگ را گرفته است. زیرا دلالان و سرمایه گذاران اصلی و استخرها، سود خود را در کوینی خواهند دید که دارای ماین مطلوبی باشد و بدین جهت برای منافع بیشتر خود در بازار قیمت و ترید این کوین ها دخالت نموده و گاها مشاهده میشود کوینی کم نام و آشنا تر از داگ کوین دارای قیمت بسیار بالاتر البته با توجه به میزان تولید آن و نکات فنی میباشد.

به عنوان مثال دیجی بایت دارای تولید یک میلیارد برای 21 سال و در مجموع 21 میلیارد کوین میباشد. داگ کوین در دوره اصلی کار خود در حدود 100 میلیارد تولید میشود و یا بهتر بگوییم شده است و از این پس با ماین مقادیر بسیار کمتر در سال ، کار را ادامه خواهد داد.


داگ کوین - جکسون پالمر


 اگر در خبرگزاری ها دقت کرده باشید، مقدار بسیاری هر ماه جهت جذب فروشگاه های مختلف برای کار با داگ کوین و وارد کردن این کریپتو در معاملات خود ، اهدا میشود. حتی بارها مقادیر بالایی از آن به سایت های بزرگ و موسسات کمک و اهدا شده است . همواره میتوان شاهد طرح های بسیار جالب ونوینی از آن هستیم.

در حال حاضر با وجود روی آوردن بسیاری از فروشگاه ها (امکان خرید کالا و خدمات) به این ارز  و حتی روی آوردن تریدرهای معتبری چون cex و bter  و bittrex و  Cryptsy   و .... به آن، به دلیل اینکه این کریپتو تا بلوک 600 هزار ، مقدار بسیار زیادی استخراج میشود (مجموع حدود 98 میلیارد) ، قیمت آن شاید رشد نداشته باشد. البته این مقدار و زمان تا آواخر ماه اول 2015 به پایان میرسد و وارد مرحله جدیدی از استخراج آن میشویم و در آن زمان ممکن است که این کریپتو با رشد قیمت روبرو شود . مسائل فنی این  کریپتو نشان از آن دارد که داگ کوین ممکن است تا اواسط 2015 رشد خوبی داشته باشد و این ها درحالی است که روز به روز به تعداد فروشگاهها و کارخانجات و تجارتخانه هایی که با داگ کوین کار کنند ، بیشتر شود. البته پس از آن زمان، تولید آن ادامه خواهد داشت ولی به مقدار تنها 10 هزار داگ کوین در هر بلوک یعنی اگر این ارز تا آن زمان در فروشگاهها و شرکت های بسیاری باب شود، قیمت، رشد خوبی خواهد داشت. ولی اگر  با عدم قبول شرکت ها و فروشگاه ها مواجه شویم یعنی به صورتی که در حال حاضر است نباشد و رشد آن مانند حال حاضر، متوقف و یا کم شود، به دلیل تولید ناچیز این کریپتو به صورت دائم ، قیمت آن میتواند حتی با کاهش روبرو خواهد شد. البته برخی از توقف این ارز در مرز 100 بیلیون صحبت نموده اند که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود!

مسائل حاکم در سال 2015 نشان میدهد که ظاهرا و یا فعلا هیچ برنامه مشخصی برای آینده آن از زمان کاهش ماین در دست اجرا نیست و این میتواند موجب کاهش قیمت این کوین شود.مگر این مسئله با اجرای طرح های دقیق و آینده نگر به صورت دیگری دیده شود.
قیمت داگ کوین هرگز به یک دلار و نیم دلار نخواهد رسید!قیمت داگ کوین هرگز به یک دلار و نیم دلار و ارقامی از این دسته نخواهد رسید. به دلیل اینکه این کریپتو مانند برخی کریپتو ها که معروف ترین و رسمی ترین آنها بیتکوین است، هیچ زمان سرپوش بازار نخواهد داشت. برخلاف  cryptocurrencies مانند بیتکوین، محدودیت استخراج در آن وجود ندارد(پایانی وجود ندارد) . یعنی این کریپتو پس از اینکه به سال 2015 رسید(پایان ماه اول) باز هم برای همیشه استخراج میشود و در مقدار 10  هزار در هر بلوک و 5,200,000,000  در هر سال استخراج آن انجام میشود. تا کنون بنیانگذار داگ کوین( *Jackson Palmer)  این طور تصمیم گیری نموده است و در 2 فوریه 2014 اعلام نمود (در پاسخ به بسیاری از افراد و صاحب نظران) که این روند برای همیشه باقی خواهد ماند.

 و از طرفی تنها کوینی که دارای طرح های اساسی در جهت ورود به بازار خودمات و کالا میباشد، بیتکوین است و یا تا این زمان این طور است. البته کوین هایی چون دیجی بایت نیز در حال اجرای طرح هایی دراین جهت میباشند و تا کنون مقادیر قابل توجه ای صرف این کار شده است که میتوانید به صفحه مربوط به دیجی بایت در علم و درس مراجعه نمایید.

ضمن اینکه همیشه کاهش و توقف ماین باعث رشد یک ارز نمیشود و باید آن ارز بسیار موفق باشد. در جهت ورود آن به بازار خدمات و کالا و ... طرح های پرهزینه و کاملی پیوسته انجام شود. ضمنا نگاه دلالان و گروه های پامپ و یا شرکت های بزرگ استخراج به آن کم میشود.

از طرفی امروزه وجود رقیبان بسیاری برای داگ کوین و در کنار آن استفاد از رقابت های سالم و ناسالم میتواند کار را برای داگ کوین سخت نماید. برخی از کریپتوها و گروه ها امروزه از روشهای بسیار برای منافع از جمله پامپ و دامپ و ...  استفاده میکنند و این کار را سخت میکند.  این در حالی است که امروزه کریپتوها موفق بسیار شده اند و حتی وجود ایده های بسیار عالی باعث متمایز شدن آنها شده است . مانند دارک کوین و یا سیستم سوپر نت - یا طرح ها و خدمات بسیار هزینه بر دیجی بایت


 این را باید اضافه کرد که در تمامی سایت های آنالیز و تحلیل این کریپتو و نیز سایت های منتشر کننده مسائل فنی داگ کوین و سایر کریپتوها اشاره به توقف استخراج ان در مرز 100 میلیارد شده است ولی همانطور که اشاره کرده ایم، پالمر نظری خلاف این را بیان نموده است و تنها زمان میتواند آن را مشخص نماید

البته میتوان این کار پالمر را برای دوری از هجوم دلالان و تبدیل شدن این کریپتو به عنوان یک کالا در نظر گرفت و این کار کمک میکند تا شانس بیشتری در جایگزینی ارزهای کاغذی و سنتی و حتی سایر ارزهای دیجتال داشته باشد. ولی میتوان آن را یک سیاستی از سوی پالمر دانست.
پس اشاره توقف داگ کوین حتی در سایت های فارسی زبان در 100 بیلیون هنوز قطعی نیست و قدر مسلم باید در حال حاضر، تنها به این نوشته و پاسخ پالمر بسنده کرد. (ادامه استخراج پس از بلوک 600 هزار اما به صورت محدود و به مقدار تنها 5 میلیارد در سال)

Dogecoin توسط برنامه نویس بیلی مارکوس خلق شده است . پالمر دامنه داگ کوین را خریداری نمود و ..

اقتصاددانان استدلال می کنند که با توجه به این تصمیم، Dogecoin  ممکن است شانس بیشتری برای اینکه در معاملات بیشتر، مورد استفاده قرار گرفته، داشته باشد و همیشه به عنوان یک ارز جایگزین پول کاغذی استفاده شود و این مسئله در درازمدت نیز تداوم خواهد داشت .پس این مسئله نوید میدهد که داگ کوین از نظر وسعت در آینده رشد خواهد کرد.
دلیل اصلی این مسئله این است که دیگر از این ارز برای اعمال دلالی و بسیاری از سوداگری ها استفاده نخواهد شد و این ارز شانس بیشتری خواهد داشت تا روز به روز جای خود را در میان فروشگاه ها پیدا نماید و جایگزین ارزهای سنتی شود. شاید برنامه ریزی و اندیشه جکسون پالمر نیز همین باشد
البته مسائل بالا، گویای این است، که هرگز افزایش ده ها برابری و صد ها برابری مانند بیتکوین در این کریپتو پدیدار نخواهد شد و به طور معمول و آنچه قابل پیش بینی است، با یک نرخ یک رقمی و در سال قابل رشد میباشد.
این ارز ممکن است تا یک نرخ سه رقمی در سال 2015 و 2016 رشد داشته باشد. و یا با روندی که این ارز از نظر پرداختن به رواج آن در پیش گرفته شده است و نیز وجود کوین های متعدد و دارای طرح های بسیار آینده نگر باعث شود که حتی قیمت آن به زیر 50 ساتوشی و یا کمتر سقوط نماید. که همانطور توضیح داده شد، این مسئله به روند رشد آن در فضای نت و خرید و فروش و قرار گرفتن آن در میان معاملات بستگی خواهد داشت.

اما یک مسئله دیگر ممکن است باعث افت داگ کوین شود
وقتی در نت جستجو میشود، مشاهده میتوان نمود که افراد بسیاری وجود دارند که مقادیر کم و یا زیادی از این کوین را خریداری و در کیف پول خود راکد نگه داشته اند(جهت فروش در مبلغ ایده آل) 
این مسئله خود میتواند باعث ایجاد خطر و ریسک در آینده شود. 


مسئله بعدی این است که تداوم استخراج این کریپتو ، خود نیز به گونه ای میتواند باعث رونق هیشگی آن باشد. البته باز هم به روی آوردن دنیا به آن بستگی دارد. یعنی اگر این کریپتو در میان بازارها رشد نماید و از سویی استخراج آن همیشه به عنوان یک درآمد باقی بماند، میتواند رشد نماید و البته احتمال توسعه آن در میان بازارها بسیار است و این بسته به طرح ها و برنامه ریزی های متولیان آن دارد.(متاسفانه هیچ یک از طرح های این کوین در سال 2015 تا این لحظه محقق نشده است و فعلا طرح خاصی در جهت گسترش آن اعلام نشد ه است. گویی به منافع خود رسیده اند و ....
ظاهرا این کریپتو و هر کریپتویی به قیمت سایر کریپتوها که در راس آنها بیتکوین رسمی ترین و اولین ارز رمزنگاری دنیا بستگی دارد. و نمیتوان تا حدودی منکر این قضیه شد.

اگر بخواهم نتیجه گیری کنیم:)

 

تمام آینده این داگ کوین، به روی آوردن فروشگاه ها و بانک ها و شرکت ها .. بستگی دارد. 


به عنوان مثال فردی یک میلیون داگ کوین دارد، برای او در سه سال آینده دو حالت ممکن است پیش آید:

  • 1- روی نیاوردن دنیا به این ارز = سرمایه او نصف و یا کمتر خواهد شد.
  • 2- روی آوردن دنیا به این ارز = ممکن است حتی سرمایه وی تا ده ها برابر نیز افزایش پیدا کند.(البته نه صدها برابر)

البته در چند ماه آینده ممکن است حتی قیمت آن با کاهش و افزایش روبرو شود ولی نمیتوان شفاف پیش بینی کرد. ولی در نهایت اگر رشد آن در فروشگاه ها به شکل قبل از 2015 باشد، 100% با رشد مواجه خواهد شد و اگر مانند بعد از 2015 پیشروی نماید، رشد که نخواهد کرد، سقوط هم خواهند نمود و اگر رشدی داشته باشد، در نتیجه دلال بازی ها و گروه های پامپ و دامپ و یا شبکه های فروش قاچاق خواهد بود.

حتما یادتان باشد که اگر زمانی رسید که مشاهده کردید که این ارز به اندازه کافی رشد کرده است و قیمت آن چندین برابر زمان حاضر شد، دیگر ریسک را کنار بگذارید و تصمیم به فروش نمایید.


به همین منظور میتوان از این کریپتو خرید (با توجه به اینکه به ریسک آن خیلی ارزش دارد)

اما نباید از کوین هایی مانند دیجی بایت و یا دارک کوین (دش) کوین که هنوز جای رشد دارند و در مرحله خوب استخراج بسر میبرند ، غافل شد. بخصوص طرح های خوبی برای این کوین ها در حال اجراست.

اما این خرید نباید به صورتی باشد که روی فرد فشار وارد نماید.

به عنوان مثال در مواقعی که قیمت این ارزها در سطح خوبی است و با کاهش مواجه شده است، میتوان هر هفته چند هزار تومانی از آن خرید نمود و نیز در سایت هایی قطره ای برای اوقات فراغت و یا رواج جذب رفرال فعالیت نمود. مانند freedoge

ضمنا این را در نظر بگیرید که معمولا ممکن است که مانند بیتکوین سرمایه داران بسیار بزرگی نیز برای سرمایه گذاری به این کریپتو روی آورند و این مسئله نیز باعث بالا رفتن این کریپتو خواهد شد(معمولا موقتی بسیار بالا میرود و سپس با کمی کاهش به ثبات میرسد). دلیل این امر این است که معمولا سرمایه داران بزرگ را سیاستمداران تشکیل میدهند(به نوعی با سیاست در ارتباط هستند)

این مطالب تنها تحلیل من است و هر اتفاقی در این دنیا غیر ممکن نیست. یعنی شما باید خود نیز تحقیق نمایید و هر کسی مانند من ممکن است اشتباه نماید.

این نکته را هم بگویم که اگر درپوش بازار داگ کوین مانند بیتکوین بود و روزی پایان داشت، مطمئن باشید که هر کسی این ارز را داشته باشد ، روزی میلیاردر و یا تیلیاردر میشود ولی این چنین نیست.

البته در مورد بیتکوین، این ارز درپوش بازار و پایان دارد و اگر مانند حال که میبنید  روند اضافه شدن روزانه غولهای تجارتی که به آن روی میآوردن ، ادامه پیدا کند. قیمت این ارز در آینده بسیار بالاتر خواهد رفت. شما فکر کنید به عنوان مثال روزی بیاید که تمام کشورها و فروشگاهها با بیتکوین مانند پول کاغذی برخورد نمایند، حال این را در نظر بگیرید که تعداد این ارز نامحدود است و دیگر تولید نمیشود، 

آیا نباید بسیار ارزش پیدا کند؟!

دلیل ارزشمند شدن این کریپتو، محدودیت آن و روی آوردن تجارت الکترونیک به آن میباشد.

اگر بخواهیم اخبار بیتکوین و سایر کریپتوها و روند افزایش تکنولوژی های بکار گیری در آن را منتشر نماییم، شاید حداقل آنهایی که من میبینم و میخوانم، در روز بیش از صدها شرکت و فروشگاه به آن روی میآورند: از خودرو سازی و ساخت دستگاه های خودپرداز و کارت های هوشمند گرفته تا مغازه فروش حیوانات خانگی و حتی دست فروش هایی در کشورهای کانادا و آمریکا.

ضمنا خبری خواندم که برای امنیت بیتکوین؛ اقدام ساخت به فاکتور دوم صدا شده است و .....

تنها زمانی به این کریپتوها خدشه وارد میشود که کسی بتواند یک حفره امنیتی در آنها ایجاد نماید.(همیشه کشوری مانند آمریکا این اجازه را نخواهد داد و تکنولوژی و پایه اصلی هر ارزی به نت بستگی دارد و تکنولوژی آن نیز به صورت انحصاری در اختیار آمریکا میباشد.

البته اگر این اتفاق هم بیفتد، باز هم انجمن کریپتوها به قول معرف پادزهر آن را .......

این ها همه تحلیلی از آینده است و هر چیز دیگر و عکسی بعید نخواهد بود.

به همین دلیل من سعی کردم که هر دو حالت منفی و مثبت را تا حدودی در نظر بگیرم.

در عین حال فکر میکنم که خرید داگ کوین به ریسکش بیرزد و خرید آن مساوی خواهد شد:

 ریسکی که احتمال سودش بیشتر از ضررش باشد

البته با توجه به اینکه داگ کوین از نظر نوع تولید تفاوت هایی دارد و خصوصیات استخراج آن باعث میشود که کمی از دلال بازی و سوداگری دور باشد(هدف جکسون نیز همین بوده است که ارزی طراحی نماید که از آن بتوان به عنوان جایگزین استفاده کرد) بسیار امکان دارد که در آینده این کریپتو جایگزین پولهای کاغذی و سنتی شود. 
مسئله دیگری که میتوان بدان اشاره کرد، قیمت مناسب داگ کوین و دیجی بایت با توجه به مقدار تولید و از همه مهمتر قیمت دارک کوین کوین با توجه به میزان تولید کم آن است و این اولین ارز در حوزه تراکنش های ناشناس میباشد. در نتیجه قبول چند برابر شدن این کریپتوها بسیار قابل قبول تر است تا بالاترین و سرسناس ترین ارز دنیا یعنی بیتکوین!  
و گویی که بیتکوین رشد اصلی خودش را تا به حال داشته است.
یعنی اگر مشاهده نمودید که بیت کوین در گذشته به یکباره ده ها برابر و حتی صدها برابر شده است، این مسئله استثناء بوده است و چنین سونامی رشد قیمتی دیگر برای بیت کوین امکان پذیر نیست و دلیل آن هم زمان و شرایطی بوده است که قبلا برای بیت کوین (اولین و تنها ارز رسمی رمزنگاری دنیا) پیش آمده است. شرایطی چون ناشناخته بودن این ارزها و ....

در نتیجه همیشه راحت تر میتوان فرض نمود که یک داگ کوین و یا دیجی بایت به عنوان مثال به 0.05 میلی بیت رسیده باشد تا اینکه یک بیت کوین به 10 هزار دلار رسیده باشد. یعنی اینکه راحت تر میتوان هضم نمود که داگ کوین 50 برابر شده است تا اینکه بیت کوین 50 برابر شود. همین طور امکان رشد ده ها برابر شدن برای داگ کوین بیشتر وجود دارد تا بیت کوین
ولی در هر حال نمیتوان این مسئله را فراموش نمود که بیت کوین ، فعلا تنها ارز رسمی دنیا است (رمزنگاری) و پایداری بیشتر در آن خواهد بود.

البته به نظر من بسیار برنامه خوبی خواهد بود که فردی مقداری داگ کوین بر حسب توان خویش خریداری نماید و این مقدار را تنها جهت فروش در حداقل یکی دو سال و سال های آینده نگهداری نماید. البته ما جهت نگهداری ایمن این مقدار در گروه طرح های خوبی خواهیم داشت و به مرور آنها را آموزش هخواهیم داد
 در کنار آن شاید بتوان قبول کرد که در سالها بعد بیت کوین به 700 تا 800 دلار برسد، ولی هیچ زمان نمیتوان براحتی پذیرفت که قیمت آن پس از یکی دو سال به چند هزار برسد.بیت کوین به مرحله ای رسیده است که به آرامی به سمتی خواهد رفت که دیگر قیمت این کریپتو را با توجه به محدودیت تولید آن، عرضه و تقاضا تعیین خواهد نمود. یعنی در آینده به طرح های اجرایی شبکه بیتکوین و بازدهی آنها جهت جذب فروشگاه - بانک - شرکت ها - و سایر تجارت خانه ها و غول های بزرگ تجاری و صنعتی و ... بستگی خواهد داشت. 
پس در نتیجه احتمال درصد رشد و رصد نرخ داگ کوین بیشتر به نظر میرسد. یعنی راحت تر میتوان قبول نمود که داگ کوین چندین برابر شده است تا اینکه بیتکوین به این قیمت برسد و چندین برابر شود.با وجود رقابت در بین کریپتوها و عرضه کریپتوهایی با طراحی های خاص و ویژه مانند تراکنش های ناشناس - اثبات سهام و خدمات در کنار اثبات کار و ترکیبی- و نیز سیاست های طراحی شده از سوی شرکت ها و سرمایه داران در جهت منافع خود در کنار دلال بازی هایی که توسط استخرهای بزرگ و دلال پامپ و ... انجام میشود ، اگر نگوییم که داگ کوین افت نکرده است، باید حتما گفت که رشد آن کمی سخت میباشد. شاید این مسائل و سایر توضیحاتی که در تحلیل آینده این کوین دربالا شده است، بهتر بتواند ثابت کند که هیچگاه امکان بالا رفتن شدید مانند تصورات اشتباهی چون نیم و یا یک دلار امکان پذیر نیست.در نتیجه بهتر است از ارزهای مختلفی جهت سرمایه گذاری استفاده نمود/ بخصوص ارزهایی که جای پیشرفت بیشتری دارند و یا منافع سرمایه داران و دلالان اصلی در آنها بیشتر دیده میشود. مگر به اینده و ورود آن ارز مانند بیتکوین به بازار کالا و خدمات مطمئن بود. ارزهایی چون دیجی بایت - دارک کوین و یا حتی داگ کوین - لایتکوین و یا خود بیتکوین و چند مورد ارز دیگر...موفق باشید


مشخصات فنی داگ کوین(عامیانه:دوژکوین)بلبل

Block numbers

Per-block reward

First block

Expected coins produced

Expected total circulation

1-100,000

0-1,000,000 (random)

8 December 2013

50,000,000,000

50,000,000,000

100,001-144,999

0-500,000 (random)

14 February 2014

11,250,000,000

61,250,000,000

145,000-200,000

250,000 (fixed)

17 March 2014

13,750,000,000

75,000,000,000

200,001-300,000

125,000 (fixed)

28 April 2014

12,500,000,000

87,500,000,000

300,001-400,000

62,500 (fixed)

15 July 2014

6,250,000,000

93,750,000,000

400,001-500,000

31,250 (fixed)

9 September 2014 (estimated)

3,125,000,000

96,875,000,000

500,001-600,000

15,625 (fixed)

18 November 2014 (estimated)

1,562,000,000

98,437,500,000

600,001+

10,000 (fixed)

26 January 2015 (estimated)

5,200,000,000 per year

No limit


کپی برداری: تنها با ذکر منبع

منبع  سایت علم و درس (حامد) 

برای افتتاح حساب بیتکوین,لایتکوین,داگ کوین، روی هر کلید کلیک نمایید. به همرا آموزش تصویری


Click the button below to open an account and education 


  Click the button below to open an account and education


 Click the button below to download and education Multibit

 

Litecoin - Bitcoin - Dogecoin - Darkcoin

درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px