X
تبلیغات
رایتل

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • banner 240x80px
  • Scam-invest 240x80px
  • scam_ponzi_pyramid

بهترین استراتژی برای افزایش در آمد از نئو باکس :

1392/11/30 @ 07:20

بهترین استراتژی برای افزایش در آمد از نئو باکس :

 

 


از وقتی که توی NeoBux ثبت نام کردم  ، استراتژی های زیادی رو برای افزایش درآمدم امتحان کردم.

من استراتژی که در پایین قرار داده ام رو بهترین استراتژی برای شروع از 0$ در هر روز تا رسیدن به حداقل 40$ در آمد در روز میدونم در کوتاهترین زمان ممکن و بدون هیچ سرمایه ی اولیه ای .

البته اگه بتونین در شروع کار چند دلار سرمایه گذاری کنین زودتر به هدفتون میرسین.

در مراحل زیر اول حسابمون رو به طلایی و بعد مستقیما به نهایی ارتقا میدیم.

کلید در آمد ثابت توی نئو باکس زیرمجموعه هست، هر چی زیر مچموعه هاتون بیشتر باشن زودتر به هدفتون میرسین.چون زیر مجموعه ها در نئوباکس اجاره داده میشن بسیاری از افراد شکست میخورن چون بدون هیچ برنامه ای فقط زیر مجموعه اجاره و اجاره و اجاره میکنن و مقداری از پول رو برای تعویض زیر مجموعه های غیر فعال و تمدید زیر مجموعه ها ی فعال در آخر ماه نگه نمیدارن.

زیرمجموعه ها در نئوباکس انسان هستند (نه ماشین مثل بیشتر سایتهای PTC ) و قیمت هر کدومشون 0.20$ برای یه ماه هست . بیشترشون فعالن ولی بعضیهاشون هم نه. شما میتونین یه زیر مجموعه غیر فعال را با یه زیرمجموعه فعال با قیمت 0.07$ عوضش کنین.تعویض عضو به نفعتونه پس اگه دیدین عضوی فعال نیست تعویضش کنین.

فقط یادتون باشه که اوایل کار فقط صبر و حوصله نیاز دارین (یه شبه نمیشه راه صد ساله رو رفت) ، اگه اعتقادی به این سایت ندارین یا فکر میکنین آدمی هستین که زود کنار میکشین این کار به دردتون نمیخوره ، ولی اگه می بینین آدمی هستین که حاضرین برای رسیدن به هدفتون یه کمی صبر به خرج بدین و هر تلاشی که نیاز داشته باشه رو انجام بدین مطمئن باشین به یکسال نمیرسه که به در آمد ثابت میلیونی فقط با همین سایت میرسین و مهمتر اینکه دیگه اون موقع فقط کافیه روزی 9 تا تبلیغ ببینین که این هم بیش از 10 دقیقه وقت نمیگیره ، خیلی خب پس اگه جزو دسته ی دوم هستین به خوندن ادامه بدین.

The Best NeoBux Strategy :

مرحله 1 :

یه زمانی از روز رو برای کلیک روی همه ی تبلیغاتتون انتخاب کنین.سعی کنین اگه براتون امکانش هست هر روز در همون زمان کلیک کنین .برای افزایش درآمدتون مخصوصا در اوایل کار که زیرمجموعه ندارین چند بار در طول روز برای کلیک روی تبلیغات جدید ، سایت رو چک کنین.

مرحله 2 :

وقتی موجودی Main Balance شما به ۱$ رسید پول رو به Rental Balance منتقل بدین (مهم : این اشتباهی رو که اکثرا میکنن یعنی انتقال پول به Rental Balance وقتی به موجودی 0.60$ رسیدن نکنین. بله شما میتونین 3 تا زیرمجموعه اجاره کنین ولی پولی برای تمدید اونا بعد از انقضاشون ندارین.صبر کنین تا به 2$ برسین) . میدونم که یکمی طول میکشه تا به ۱$ برسین ولی اونموقع شما پول برای تمدیشون و همینطور تعویض زیر مجموعه های غیر فعال دارین.

مرحله 3 :

با ۱$ درون Rental Balance تون 3 تا زیر مجموعه اجاره کنین.قابلیت AutoPay (این قابلیت در بالای صفحه Rented (صفحه زیر مجموعه های اجاره ایتون) جایی که زیر مجموعه هاتون لیست شدن قرار داره .به جای اینکه شما زیرمجموعه هاتون رو تمدید کنین خود سیستم اونها رو تا زمانی که AutoPay روشنه تمدید میکنه.در واقع شما با فعال کردن این قابلیت ۱۵٪ تخفیف بابت اجاره نفرات می گیرین و زیر مجموعه هاتون هم به صورت روزانه(به جای تمدید در آخر هر ماه که ممکنه به دلیل نبودن موجودی کافی زیرمجموعه های فعالتون رو از دست بدین) تنها در صورت فعال بودن به مدت یک روز دیگر تمدید می شوند.

با عضویت استاندارد شما 0.005 به ازای هر کلیک زیرمجموعه هاتون دریافت میکنین.

 0.005per ad x 4 ads a day x 3 referrals = $0.06 per day

مهم : تو این مرحله پولتون رو به هیچ وجه برداشت نکنین. وقتی درخواست برداشت میکنین (شما میتونین وقتی به 2$ رسیدین درخواست کنین) پول فورا به حسابتون واریز میشه (یادتون باشه که سخترین مرحله ی کار با نئو باکس همین 2-3 دلار اوله ). بیشتر افراد برای اینکه مطمئن بشن که این سایت قابل اطمینانه اینکارو میکنن ولی من اینجا هستم و بهتون میگم که مطمئن باشین این سایت معتبره ولی باز هم اگه میخواین مطمئن بشین برداشت کنین ، ولی فقط یه بار.

مرحله 4 :

به اجاره کردن بسته های 3 تایی زیر مجموعه ادامه بدین (وقتی که موجودیتون دوباره به 2$ رسید) . همینطور که موجودیتون افزایش پیدا میکنه میتونین بسته های بزرگتری رو اجاره کنین. وقتی به 300 زیر مجموعه رسیدین دیگه زیر مجموعه جدیدی اجاره نکنین و فقط اونایی که دارین رو نگه دارین (شما تو حالت استاندارد میتونین تا 300 زیر مجموعه اجاره کنین) .

کلیک زیرمجموعه ها :

 0.005per ad x 4 ads a day x 300 referrals = $6 per day

مرحله 5 :

وقتی موجودی Main Balance شما به 100$ رسید از 90$ اون برای ارتقاء عضویتتون به طلایی استفاده کنین. بعد از ارتقاء زیرمجموعه هاتون به طور اتوماتیک به جای 0.001$(یک دهم سنت) ، 0.01$ (یک سنت) براتون درامد کسب میکنن . از این به بعد در اصل شما درآمدتون دو برابر قبل میشه.

کلیک زیرمجموعه ها :

 0.01per ad x 4 ads a day x 300 referrals = $12 per day

مرحله 6 :

دوباره شروع به اجاره زیرمجموعه کنین ولی مطمئن بشین که موجودی کافی برای بازیافت و تمدیدشون داشته باشین.وقتی به 1200 زیرمجموعه رسیدین دیگه زیرمجموعه اجاره نکنین و فقط همین زیرمجموعه هاتون رو مدیریت کنین .

مرحله 7 :

به محض اینکه شما موجودی کافی برای خرید عضویت نهایی داشتین عضویتتون رو ارتقا بدین. عضویت نهایی گرونه ولی مزایای زیادی داره. به طور مثال یکی از مزایاش تعویض خودکار 7 روزه زیرمجموعه های غیر فعاله که اگه زیر مجموعه ای در طول 7 روز غیر فعال بود بدون دریافت وجهی از شما اتوماتیک اون عضو رو تعویض میکنه. وقتی که عضویتتون نهایی شد پیشنهاد میکنم کلا تعویض دستی زیرمجموعه ها رو متوقف کنین. همجنین با عضویت نهایی حالا شما حداقل روزی 15 تبلیغ دارین که هر کدومشون هم 2 سنت ارزش دارن ، شما میتونین 30 روز به تعطیلات برین با این حال اگر چه شما روی هیچ تبلیغی کلیک نمیکنین ولی باز هم پول زیرمجموعه هاتون به حسابتون ریخته میشه ، و این عضویت نهایی ویژگیهای زیاد دیگه ای هم داره.

مرحله 8 :

وقتی که شما یه عضو نهایی شدین ، به اجاره کردن ادامه بدین تا به 4000 زیر مجموعه برسین.وقتی 4000 زیرمجموعه اجاره کردین ، اجاره کردن رو متوقف کنین ، قابلیت Autopay رو غیر فعال کنین و شروع به تمدید زیرمجموعه هاتون به مدت 90 ,150 یا 240 روز کنین. هر چه مدت تمدید بیشتر باشه تخفیف بیشتری و درنتیجه سود بیشتری نصیبتون میشه. هر چند تمدید زیرمجموعه برای 240 روز هزینه ی زیادی براتون برمیداره ولی 30% تخفیف بابت هر زیر مجموعه در مقایسه با Autopay که 15% بود نصیبتون میشه.

برداشت پول :

بالاخره زمان بهترین مرحله هم رسید. بهترین زمان برای برداشت پول بعد از داشتن عضویت نهایی ، داشتن 4000 زیرمجموعه و تمدید اونا به مدت بین 90 تا 240 روز هست ، هر چند بیشتر افراد صبر کافی برای منتظر موندن در طول این دوره رو ندارن. برای این دسته از افراد زودترین زمانی که پیشنهاد میکنم وقتی هست که یه عضو طلایی هستن. فقط یادتون باشه که هر چه زودتر به 4000 زیرمجموعه برسین پول بیشتری نصیبتون میشه و اگه طی این مدت هیچ پولی برداشت نکنین خیلی زودتر به این مرحله میرسین.

نکات :

*.شما میتونین درآمدتون رو با زیرمجموعه گیری مستقیم با استفاده از لینک یا بنری که سایت بهتون میده (تنها بعد از 30 روز عضویت میتونین زیرمجموعه مستقیم بگیرین) افزایش بدین. این زیرمجموعه ها برای شما هیچ هزینه ای ندارن و تا زمانی که فعال باشن زیرمجموعه شما باقی میمونن.

*.اوایل این کار تلاش و صبر زیادی نیاز داره ولی فراموش نکنین که بعد از اینکه یه عضو نهایی شدین تنها کافیه روزی 9 تبلیغ 60 ثانیه ای ببینین که بیش از 10 دقیقه طول نمیکشه ، یعنی با روزی 10 دقیقه کار تا آخر عمرتون درآمد ثابت میلیونی دارین.

نظر شما انگیزه ما جهت بهبود مطالب است.

اگر نظر یا سوالی دارین از دکمه ارتباط با ما در نوار ابزار پایین صفحه استفاده کنین.

اگر فکر می کنید این مطلب برای شما مفید بوده می توانید آن را 1+ بزنید تا دوستان تان نیز شانس بیشتری برای خواندن این مطلب داشته باشند!      نوشته شده  توسط  Roya


برای عضویت در بزرگترین و معتبرترین سایت های PTC جهان روی بنرهای زیر کلیک کنید.


 



برچسب‌ها: کسب درآمد، درآمد از طریق کلیک، سایت خارجی کلیکی و درآمد، NeoBux، سایتهای PTC، نئو باکس، نیو باکس، پرو باکس، دلار، اجاره زیر مجموعه
نظرات (1)
1394/03/07 ساعت 16:23
با سلام من حدود دوهفته هست که عضو شدم و هر روز تمام آگهی ها را کلیک میکنم میخواستم بدانم
1 -کی میتوانم دوستان را بعنوان زیر مجموعه معرفی کنم . آیا در صفحه اصلی تغیی یا آیتمی ظاهر میشه که متوجه این امر شوم
2 - آیا در صفحه شخصی خودم میتوانم ببینم زیر مجموعه هایی که معرفی کردم هر کدامشان چقدر فعال هستند

با سپاس
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام

این پست قدیمی است
دوست گرامی : ابتدا قبل از هر فعالیت و گذاشتن وقت و هزینه ای، به آدرس زیر بروید و تمامی نکات را مطالعه نمایید
http://elmodars.ir/1393/02/08/post-117

در اواسط صفحه به معنی تمامی لازم در باکس ها و نیز مسائل عمومی سایت های کلیکی اشاره شده است و هم ... حتی با خواندان اواسط صفحه در جدول براحتی درک خوبی از کلمات و فعالیت در باکس ها داشته باشید
مهم : به نظر من شاید اصلا با خواندن این صفحه از فعالیت در سایت های کلیکی و حتی نیوباکس منصرف شوید
با این حال چند صفحه آموزشی در سایت برای نیوباکس وجود دارد.
که با جستجو کلمه "نیوباکس" و کلیک "Enter" در سایت میتوانید ....
elmodars.ir/1393/01/02/post-122
elmodars.ir/1393/02/26/post-126
....
ضمنا سایت و باکس اسکم پروباکس که در پنل سمت چپ آمده است، به صورت کامل آموزش داده شده است که شبیه به همین نیوباکس است و میتوانید جهت پاسخ به سوالات خود از این آموزش استفاده نمایید (باکس ها در 90% مسائل شبیه یکدیگر هستند) elmodars.ir/probux


مهم :
در پایان وقت خود را باین شکل هدر ندهید. اما اگر میخواهید در اوقات فراغت این کار را انجام دهید، ابتدا به صفحه زیر بروید و یک حساب بیتکوین افتتاح نمایید. http://elmodars.ir/bitcoin
سپس در برخی از سایت های قطره ای همان صفحه اول معرفی شده و نیز صفحه زیر فعالیت نمایید. تنها در مواقع فراغت و زیاد به باکس ها تکیه نکنید
http://elmodars.blogsky.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D9%BE%D9%86

با احترام
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px