X
تبلیغات
رایتل

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • banner 240x80px
  • Scam-invest 240x80px
  • scam_ponzi_pyramid

چگونه در صفحه ی اول جستجوی گوگل باشیم؟

1392/11/23 @ 19:31

چگونه در صفحه ی اول جستجوی گوگل باشیم؟


 آنچه باید انجام دهید

 

 

به بازدیدکنندگان اطلاعاتی را بدهید که بدنبال آن میگردند
محتوایی با کیفیت بالا در صفحات خود داشته باشید، بویژه روی صفحه اول وب سایت خود. این یکی از مهمترین کارهایی است که میباید انجام دهید.اگر صفحات شما حاوی اطلاعات مفید باشند میتوانند باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتری شده و مدیران دیگر سایتها را ترغیب کند که به وب سایت شما رای بدهند.
اگر میخواهید یک سایت مفید و و با اطلاعات غنی ایجاد کنید، صفحاتی بسازید که به وضوح و با دقت موضوع مورد نظر شما را توصیف کنند. در چنین حالتی به کلماتی دقت کنید که کاربران ممکن است برای پیداکردن صفحات شما در موتور جستجو وارد کنند. سپس سعی کنید چنین کلمه هایی را در وب سایت خود نیز داشته باشید.
اطمینان حاصل کنید که دیگر وب سایتها به شما لینک میدهند
لینکها به خزنده های ما کمک میکنند تا سایت شما را پیدا کرده و سایت شما در نتایج جستجوها بهتر نمایش یابد. زمانی که نتایج را برای یک جستجو برمیگردانید، گوگل
PageRank را با تکنیکهای پیشرفته انطباق متن ترکیب کرده و صفخاتی را نمایش خواهد داد که هم مهم تر بوده و هم به نتایج جستجو مربوط باشند.
گوگل تعداد رای های داده شده به هر صفحه را به حساب می آورد. نکته این که هر لینک از سایت
A به سایت B به منزله یک رای محسوب میشود که سایت A به سایت B داده باشد.همچنین رای هایی که در صفحات مهم (صفحاتی که خود رتبه بالایی دارند) به دیگر سایتها داده میشود از رای های معمولی ارزش بیشتری دارد.
این نکته را در خاطر داشته باشید که الگوریتمهای ما میتواند لینکهای طبیعی را از لینکهای غیرطبیعی تمیز دهند. لینکهای طبیعی به سایت شما لینکهایی هستند که زمانی که دیگر وب سایتها تشخیص میدهند که وب سایت شما حاوی مطالب ارزشمندی است نسبت به قرار دادن آن لینک در وب سایت خود اقدام میکنند.
لینکهای غیرطبیعی لینکهایی هستند که صرفا به منظور بالاتر رفتن رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو ادر دیگر سایتها قرار داده میشوند.
نهایتا اینکه فقط لینکهای طبیعی هستند در ایندکس کردن سایت شما مورد استفاده قرار میگیرند.
کاری کنید که سایت شما به راحتی قابل دسترسی باشد
سایت خود را با یک ساختار لینک منطقی ایجاد نمایید. هر صفحه بهتر است با استفاده از حداقل یک  لینک ایستا و متنی قابل دسترسی باشد.
از یک مرورگر متنی مانند
Lynx استفاده نمایید تا سایت خود را ارزیابی نمایید. اکثر خزنده های وب، وب سایتها را مانند Lynx می بینند. اگر ویژگیهایی همچون جاوا اسکریت، کوکی ها، قاب ها ( frames ) ، عناصر DHTML یا فلش مانع از دیدن تمام وب سایت شما در مرورگر متنی می شوند، بنابراین ممکن است خزنده ها نیز با خزیدن در وب سایت شما مشکل داشته باشند!
ایجاد کپی های ایستا از صفحات دینامیک را نیز در نظر داشته باشید. اگرچه فهرست گوگل شامل صفحات پویا نیز میشود اما آنها بخش کوچکی از فهرست ما را شامل میشوند. اگر شما شک دارید که صفحاتی که به صورت پویا ایجاد کرده اید (مانند
URL هایی که حاوی علامت سوال هستند ) با خزنده های ما مشکل دارند، میتوانید اقدام به ایجاد کپی های ایستا از این صفحات اقدام نمایید.

اگر شما کپی های ایستا ایجاد می نمایید، فراموش نکنید که صفحات دینامیک خود را در فایل robots.txt اضافه کنید تا ما اینطور تصور نکنیم که این ها صفحات تکثیر شده هستند.


آنچه نباید انجام دهید

صفحات خود را با لیستی از کلمات کلیدی پرنکنید. همچنین اقدام به ایجاد صفحات مخصوص خزنده ها ننمایید. اگر سایت شما حاوی صفحات، لینکها یا متنی است که شما نمیخواهید کاربران ببینند، گوگل اینگونه صفحات یا لینکها را بعنوان قلابی تشخیص داده و ممکن است سایت شما را نادیده بگیرد.

نیازی نیست خود را موظف به خرید یک سرویس SEO یا Search Engine Optimization ملزم کنید.
برخی شرکتها تلاش دارند تا رتبه بالای سایت شما در نتایج گوگل را تضمین نمایند. برخی دیگر با استفاده از تکنیکهای فریبکارانه سعی دارند تا موتورهای جستجو را گول بزنند. مراقب باشید: اگر دامنه وب سایت شما با یکی از این سرویسهای فریبکار در ارتباط باشد ممکن است از حضور در فهرست ما منع شود.
از تصاویر برای نمایش دادن نامهای مهم، محتوا یا لینکها استفاده نکنید. خزنده های ما متن موجود در تصاویر را تشخیص نمیدهند. در صورتی که محتوای اصلی یا کلمات کلیدی صفحه شما نمیتوانند به صورت متن نوشته شوند، از ویژگی
ALT برای تصاویر استفاده نموده و در این ویژگی توضیح مربوط به تصویر را قرار دهید.
هرگز از صفحات خود چند کپی با
URL های متفاوت ایجاد ننمایید. این کار به منزله هرزنامه تلقی میشود.
البته برخی سایتها به کاربران خود این امکان را میدهند که یک نسخه صرفا متنی یا چاپگرپسند که حاوی محتوی مشابه اما
URL متفاوت است را مشاهده کنند. اگر سایت شما نیز تصمیم دارد چنین عملی انجام دهد، شما میبایست این موارد را در فایل robots.txt وارد کنید.

منبع :google 
ترجمه: علیرضا شیرازی

برچسب‌ها: رتبه سایت، گوگل، الکسا، PageRank، وب، سایت، وبلاگ
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px