تخفیف در بیت کوین کلودسرویس _ Bitcoincloudservice

 آموزش استفاده از تخفیفات در پنل بیتکوین کلودسرویس
SCAM
در ادامه مطلب..... 
این فعالیت اسکم است

این سایت اسکم میباشد - به این صفحه مراجعه نمایید

BTC10OFF2015


این فعالیت مانند تمامی فعالیت های جذب سرمایه، کلاهبرداری میباشد
معمولا و بهتر گفت که یقینا اکثر فعالیت های مختلف جذب سرمایه در نت که نیاز به سپردن سرمایه دارند؛ کلاهبردای است. چه زمینه های قبلی چون هایپ و کلیکی و یا سیستم های هرم - چه زمینه های ارزهای رمزنگاری مانند کلود


تخفیفات در سایت کلودسرویس به صورت های گوناگون و در مقادیر مختلف ارائه میشود. ممکن است که کد به صورت مستقیم برای یک دوره خاص داده شود (یک هفته و ..) و یا ممکن است برای تنها خریدهای بالای 1000 گیگاهش و یا ممکن است مانند زیر با درج رای از سوی شما که چندوفتی است در این سایت ارائه شده است، انجام شود
حال روشهای اول و .. جهت دریافت تخفیف پیچیده نیست و تنها باید مانند صفحه آموزش سرمایه گذاری در این سایت و یا همین صفحه ، کد را وارد نمایید. اما روش استفاده از تخفیفات با درج رای به صورت زیر است (ممکن است که همیشه تخفیفات در این سایت ارائه نشود و معمولا در شرایط گوناگون به صورت های متفاوت ارائه میشود)


تخفیفات معمول این سایت 5% از خرید شما میباشد و مقدار آن بستگی به میزان سرمایه گذاری و خرید شما دارد. و هر مقدار خرید نمایید، 5% میتوان تخفیف گرفت.

 یعنی همیشه نرخ ثابت است. 5%-10%

نکته: کلیه شرایط تخفیفات ممکن است تغییر نمایند ولی ممکن است در رورده ای  فقط به خرید بیشتر از 1000 GH/s ، تخفیفات 10 درصدی تعلق گیرد. ممکن است در دوره ای تمامی خریدها شمامل 5 تا 10% تخفیف شود و یا ممکن است به صورتی که در این صفحه در زیر توضیح داده شده است، تخفیفات بر اساس ثبت یک نظر و رای در سایت به کاربر تعلق گیرد. و نیز برخی مواقع ممکن است که تنها برای یک روز مشخص (بسیار نادر) از این تخفیفات برخودار شوید . معمولا ایمیلی برای اطلاع کاربر از سوی سایت ارسال میشود

اما ممکن است سایت حتی در دوره ای به دلایل قیمت بیتکوین و سایر سیاست های سایت، تخفیفی لحاظ نکند. (یا قیمت فروش ، خودش ایده آل باشد)

اگر تخفیف کلی و برای هر خریدی باشد؛ ممکن است که کد آن برای شما ارسال شود و یا مانند تصویر زیر در هنگام خرید، کد تخفیف به همراه اطلاعات آن درج شده باشد:

این مرحله در صفحه آموزش خرید در این سایت به صورت تصویری عنوان شده است:


استفاده از تخفیفات دوره ای در سایت بیتکوین کلود سرویس - علم و درس


اما ممکن است در دوره ای کد تخفیف برای شما ایمیل شود و یا اصلا تخفیفی وجود نداشته باشد. برخی مواقع با انجام مراحل زیر ممکن است 5% تخفیف برای شما اعمال شود  که قبل از خرید مراحل زیر را برای تخفیفات معمول سایت انجام دهید تا از این تخفیف برخوردار شوید.نکته : در تمامی انواع تخفیفات ؛ شما باید مانند عکس آخر در صفحه آموزش این سایت؛ کد را در محل گفته شده در زمان خرید وارد نمایید و مراحل خرید را دنبال نمایید


جهت برخورداری از تخفیفات، همیشه باید کد دریافتی خود را در هنگام خرید مطابق با آموزش این صفحه در قسمت مربوط به آن درج نمایید و شماره کد شما، میزان تخفیف شما را مشخص میکند و همان لحظه اعمال میشود

معمولا اکثر کاربران ایمیلی مطابق با تصویر دوم در زیر دریافت کرده اند. اما اگر به هر نحو این ایمیل را دریافت نکرده اید، میتوانید مطابق با تصویر زیر عمل نمایید و پس از پر کردن فرم زیر و کلیک بر روی POST ایمیلی مطابق با تصویر دوم دریافت میکنید(ممکن است که ایمیل بدون تصویر باشد ولی کلیت کار به همین شکل میباشد)

اگر به هر شکل ایمیل را دریافت نکردید، با پشتیبانی سایت کلودسرویس تماس بگیرید. (عکس اول برای رای دهی- ممکن است که ایمیل حاوی عکس نباشد و تنها لینک here وجود داشته باشد)، برای مدیریت سایت یک ایمیل ارسال نمایید. تا دلیل این امر مشخص شود. یا ایمیل ارسال شود.

تخفیفات سرمایه گذاری های بالای 1000 گیگاهش ، معمولا در یک زمان محدود ارائه میشود.

پس سعی نمایید که همیشه از تخفیفات استفاده نمایید و همیشه در قسمت خوبی خرید نمایید.

اگر به هر نحوی ، ایمیل تخفیف از این سایت دریافت نمیکنید

 این ایمیل برای رای دادن به این سایت  میباشد و در رتبه این سایت تاثیرگذار است.

پس اگر ایمیل مربوط به رای دهی برای سایت را تا کنون دریافت نکرده اید، مطابق با تصویر زیر میتوانید اقدام به دریافت ایمیل نمایید:

bitcoincloudservices


اگر گزینه مورد نظر را با توجه به مرورگر خود نداشتید از آموزش تصویر، زیر استفاده نمایید:


دریافت ایمیل تخفیف از سایت بیتکوین کلودسرویس


پس از انجام مراحل عکس بالا در سایت، یک ایمیل مانند عکس زیر برای شما ارسال میشود که باید روی لینک here و یا کلید تخفیف جهت رای دهی به سایت کلید نمایید (ممکن است که عکس در ایمیل دریافتی موجود نباشد و تنها متن همراه لینک here را مشاهده نمایید)

 اگر ایمیل رای دهی را قبلا دریافت کرده اید و یا با انجام مراحل تصویر قبل، ایمیل رای دهی را دریافت کردید، مطابق با تصویر زیر میتوانید از تخفیفات 5% استفاده نمایید. یعنی ابتدا رای خود را برای سایت درج میکنید و سپس سایت برای شما یک کد تخفیف برای شما ارسال میکند.

حال مانند تصاویر زیر ایمیلی که حاوی عکس زیر میباشد و از کلودسرو یس دریافت کرده اید را باز نمایید(سعی نماییید آخرین ایمیل این سایت) و سپس با انتخاب تعداد ستاره، رای خود را در مورد سایت کلودسرویس درج نمایید و پس از وارد کردن عنوان و نظر کلیک نمایید. البته اگر این عمل در ایمیل شما به درستی انجام نمیشود و پس از کلیک، به دلیل الگوریتم های گوگل، خطا میدهد، مانند تصویر زیر ابتدا از طریق گزینه بالای همان ایمیل (در عکس مشخص شده است_کلمه here) به صفحه دیگری که تقریبا شبیه به همین ایمیل است ، ارجاع داده میشوید و سپس با انتخاب گزینه و درج نظر، بر روی کلیک آبدیت کلیک نمایدد. سپس مانند تصویر دوم در زیر برای شما یک ایمیل دیگر ارسال خواهد شد. بقیه خرید مانند قبل است و تنها شما باید با ایمیل دریافتی دوم ، شماره کد را وارد نمایید و گزینه بکاربستن را فشار دهید و سپس اقدام به ادامه خرید نمایید. شما در همان زمان خرید در سایت بیتکوین کلودسرویس با وارد کردن کد تخفیف، میتوانید به عینه تاثیر تخفیف را در مقداری که باید پراخت نمایید، مشاهده نمایید.  علم و درس

اگر در دریافت ایمیل تخفیف مشکل دارید(ایمیل اولیه) یک ایمیل به علم ودرس ارسال نمایید تا.....


  step 1     Please refer to your email  

به ایمیل خود مراجعه نمایید. مانند تصویر

अपने ईमेल को देखें

请参考您的电子邮件

 

  step 2     Please refer to your emai2  

پس از پر کردن و ارسال صفحه اول، ایمیل دیگری برایتان ارسال  می شود. کپی کد و کلیک


कोड को कॉपी 

複製代碼 


رای دهی و دریافت 5% تخفیف از سایت bitcoincloudservices -- آموزش در سایت علم و درس دات آی آر


         step 3           Shopping    

سرور کلود سرویس از تاریخ 8 june سال 2015 اسکم میباشد


खरीदारी

購物


   step 4        Paste the code    

کدی که در مرحله قبل کپی گرفته اید ، در کادر مشخص شده در تصویر وارد نمایید و کلیک سمت راست آن را بزنید.


 将代码粘贴 

कोड पेस्ट करें 

وارد نمودن کد تخفیفات در سایت بیت کوین کلود سرویس


   step 3       Received Green Message - Continue Shopping  


از این اینجا به بعد مانند خریدهای قبلی شما در سایت بیتکوین کلودسرویس میباشد که قبلا آموزش آن در سایت قرار داده شده است. یا برای شما عزیزان به صورت تصویری ارسال شده است. با درج کد تبلیغاتی و زدن کلید سمت راست کادر، باید پیغام سبز رنگ زیر برای موافقت برای شما نمایش داده شود و به راحتی تاثیر این تخفیف را در خرید خود مشاهده نمایید( درپیش  فاکتور و یا تراکنش خود رویت نمایید)


خرید و تخفیفات در سایت بیت کوین کلودسرویس


به صورت مختصر مراحل برخورداری از تخفیف معمول سایت به شرح زیر است:

  1. ثبت نظر در سایت کلودسرویس (در صورت عدم دریافت ایمیل رای دهی تا کنون)
  2. مراجعه به ایمیل خود و ثبت رای در صفحه ای که از طریق لینک ایمیل خود باز میشود
  3. دریافت ایمیل دوم که حاوی کد تخفیف میباشد
  4. کپی نمودن کد تخفیف
  5. اقدام به خرید و درج کد تخفیف در زمان خرید


کپی تنها با ذکر منبع