سایت کسب درآمد رایگان بیتکوین (bitonplay)

  

   

سایت کسب درآمد رایگان بیتکوین

( هزار ساتوشی هر ساعت )

سایتی شبیه به فری بیتکون 

         

 
   استخراج بیتکوین و تجارت آن (بهترین نوع درآمد)

 

اگر حساب بیت کوین ندارید 

جهت افتتاح حساب بیت کوین و آموزش آن بر روی دکمه زیر کلیک کنید

  

 پنل سایت زیر تغییر نموده است

دو تصویر زیر جهت وارد نمودن آدرس حساب در پنل جدید است

  • ابتدا به مای اکانت خود بروید


  • پس از انتخاب گزینه دوم و وارد نمودن آدرس والت خود، ذخیره نمایید. (در وسط های صفحه مای اکانت) 

در این سایت هر ساعت شما میتوانید یا به صورت مستقیم 434 ساتوشی ، بدون امتحان شانس خود، بدست آورید و یا با امتحان شانس خود در میان سه سکه 1000 یا 200 یا 100 ساتوشی برنده شوید. اگر تمایل امتحان شانس خود داشتید؛ سعی کنید ابتدا سکه های راست و چپ را انتخاب نمایید.
این سایت برای تبلیغات کیف پول xapo  ایجاد شده است و به همین دلیل درآمد شما ،پس از رسیدن به ده هزار ساتوشی در صورت فعال بودن گزینه برداشت خودکار از سوی شما، پرداخت میشود و اگر برای پرداخت والت xapo  را انتخاب نمایید،  به شما هزار ساتوشی در زمان پرداخت هدیه داده میشود و اگر گزینه پرداخت به والت خود در سایتی مانند بلاکچین را انتخاب نمایید، این هدیه به شما تعلق نمیگیرد.
 
برای ثبت نام در سایت بر روی کلید زیر کلیک نمایید
 

 


      step 1      

پس از ثبت نام، شما وارد سایت میشوید . البته یک ایمیل برای شما ارسال میشود که بوسیله آن میتوانید، در سایت و کیف پول xapo یک حساب باز نمایید.
      step 2      
پس از ورود، قبل از هر کاری ابتدا به قسمت  WITHDRAW  در بالای صفحه بروید (روی WITHDRAW کلیک نمایید). سپس والت خود را انتخاب نمایید (با انتخاب یکی از دو گزینه) اگر قبلا به ایمیل خود مراجعه کرده اید و یک والت در xapo ساخته اید، شما میتوانید گزینه اول را انتخاب و ایمیل خود را وارد نمایید. اما اگر این کار را نکردید، میتوانید با انتخاب گزینه دوم و وارد کردن شماره والت خود، گزینه پرداخت به شماره حساب خود را انتخاب نمایید. ضمنا باید حتما تیک برداشت خودکار را بزنید( برای پرداخت در ده هزار ساتوشی) در پایان ذخیره خودکار و انتخاب گزینه فراموش نشود.(تصویر زیر)\
مهم: گزینه اول برای برداشت(xapo) برای کشور ایران تحریم است . یعنی کیف پول xapo  به ایران خدمات نمیدهد.در نتیجه سعی کنید گزینه دوم و والت خود در بلاکچین و ... را انتخاب نماید.
      step 3      
پس از انجام عملیات بالا، مانند تصویر زیر کسب درآمد نمایید. ابتدا بر روی گزینه  FREE PLAY  در بلای سایت کلیک نمایید. شما دو گزینه برای کسب درآمد دارید که در بالا و تصویر زیر توضیح مربوط به آن داده شد. اگر کلید اول را زدید، باید یکی یکی سکه ها را انتخاب نمایید. ولی گزینه دوم نیاز به امتحان شانس ندارد و مقدار معینی برای شما رول میشود.(در تصویر توضیح داده شده است)
      step 3      
در دفعات بعدی که سایت را باز نمودید، اگر وارد اکانت خود نشده بودید و یا قبلا از آن خارج شده بودید، در همان صفحه ثبت نام ؛ بر روی گزینه Login Now در جلوی If you have account در پایین صفحه کلیک نمایید تا وارد صفحه ای مانند تصویر زیر شوید:

 
کیف پول (xapo)به ایران خدمات نمیدهد

بهترین های کسب درآمد بیتکوین کلیک نمایید
سایت های کسب درآمد به مانند فری بیتکو و ...


موفق باشید