X
تبلیغات
رایتل

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • banner 240x80px
  • Scam-invest 240x80px
  • scam_ponzi_pyramid

دلایل کاهش قیمت بیت کوین بعد از افزایش تقریبا 150 دلاری

1393/05/08 @ 00:00

   همزمان با خدمات شرکت مارشال آمریکا، از دلایل کاهش بیت کوین ، فروش و حراج 30,000 بیتکوین مصادره شده در بازار سیاه توسط دولت آمریکا(در دو کیف پول شرکت مارشال آمریکا) بیان شده است . البته این تغییرات قیمت به دلایل ترید و احساسات مردم برای خرید و فروش نیز میتواند باشد ولی این حراج توانست در کوتاه مدت تاثیر خود را بگذارد .  ولی در درازمدت به حالت عادی خود بازخواهد گشت . این حراج که در تاریخ   June 27 از ساعت 6 تا 18 علام شده بود، در آن 30000 بیت کوین ( در 9 بلوک) به قیمت $17,898,600 به حراج گذاشته شده بود. البته در ماه می ، بیت کوین تا بیش از 150 دلار رشد داشته است  و میتوان گفت که بعد از این افزایش شدید، نیاز است که قیمت کمی به ثبات برسد و کاهش یابد.

ضمنا این حراج تاثیر زیادی بر کاهش قیمت بیت کوین داشته است و حتی میتوان گفت که تا مدتها به دلیل عقب نشینی افراد و تردید نسبت به خرید این ارز و نوع احساسات آنها برای فروش این کریپتو، در کاهش قیمت این کریپتو که لغب طلا به خود گرفته است ، موثر است.
البته شاید بتوان گفت که فرصت خوبی برای سرمایه گذاری در این ارز بتواند باشد. 
   سایت علم ودرس
   

توضیح : تمامی گفته ها و مطالب درج شده در علم ودرس، به غیر از آموزش هایی که تنها در یک صفحه ارائه شده است(تنها در یک صفحه از علم ودرس) و آن هم از ده ها منبع فارسی خارجی استفاده شده است و سعی شده است که لینک تمامی این منابع در قسمت لینک ها و منابع همان صفحه درج شود، کاملا برداشت علم ودرس و به قلم و بیان سایت علم ودرس میباشد (برداشت و ترجمه مستقیم از سایتهای خارجی) و در هر جایی از نت عین مطلب و یا شبیه آن را مشاهده شد، استفاده از نوشته های این سایت میباشد و البته ممکن است حق کپی رایت ونشر به جا آورده شده باشد. بزرگترین دلیل و اثبات ، گوگل در این زمینه میتواند باشد

برچسب‌ها: اخبار بیت کوین، قیمت بیت کوین
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
banner 240x200px